2021-03-08     Beaty, Juliana, Wincentego     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

AKCJA AKTYWACJA - HASŁO DNIA 11.01.2021

HASŁO DNIA: „DZIEŃ LIZAKA”

Posłużyliśmy się kalendarzem świąt nietypowych i dzisiejsze zadanie wynika z przypadającego właśnie dzisiaj Dnia Lizaka. Tak więc mamy dla Was słodką niespodziankę – przepisy na domowe lizaki!!!  Ale nasze lizaki będą tak nietypowe jak dzisiejsze święto, ponieważ nie będą to lizaki jakie znacie ze sklepu.

Czy znacie CAKE POPS??? Są to lizaki z ciasta, które nie wymagają pieczenia J Nasze lizaki świetnie sprawdzą się jako słodki deser dla całej rodziny! Udostępniamy Wam dwa przepisy, które znajdziecie w zamieszczonych poniżej zdjęciach J

A zadanie dla Was na dziś to przygotowanie własnych lizaków J Tak więc dziś zapraszamy Rodziny do kuchni. Możecie robić lizaki wg udostępnionych przez nas przepisów lub wg własnych!

LINK DO PRZEPISÓW: Cace Pops przepisy (iap.pl)

Dla uczestników, którzy z jakichś przyczyn nie dadzą rady przyrządzić słodkich lizaków, mamy alternatywę: wykonaj lizaka - pracę plastyczną! Ale niech to będzie praca przestrzenna – materiały dowolne! Liczy się kreatywność J  

Czekamy na zdjęcia waszych lizaków do końca dnia (do godz.24.00)!J Nie zapomnij w e-mailu dołączyć uzupełnioną kartę zgłoszeniową jeśli jesteś nowym uczestnikiem!

UWAGA! Kartę uzupełnia i podpisuje osoba dorosła - rodzic/opiekun prawny!

KARTA ZGŁOSZENIOWA W LINKU:

http://img.iap.pl/.../File/2021/KARTA_ZGLOSZENIOWA.pdf

Wyswietlen: 185743
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska