2021-03-08     Beaty, Juliana, Wincentego     WITAMY NA STRONIE GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W ROPIE

AKCJA AKTYWACJA - HASŁO DNIA 8.01.2021

HASŁO DNIA: „WIRTUALNY TURYSTA”

Z okazji nadchodzącego weekendu chcemy przenieść Was do miejsca, które zawsze chcieliście odwiedzić, bądź za którym tęsknicie… Na to zadanie dostaniecie aż 3 dni!!! Dziś złamiemy zasady gry i na wasze zgłoszenia poczekamy do Waszego powrotu, czyli do niedzieli (10 stycznia).

OPIS ZADANIA(przeczytaj uważnie):

Wyrusz w wirtualną podróż do miejsca, do którego zawsze chciałeś jechać. Jeśli nie masz takiego miejsca, palcem na mapie wskaż losowo i wybierz kraj/miejscowość/wyspę, itp.

Zdobądź ciekawe informacje o tym miejscu. Poznaj okoliczne atrakcje i zabytki, przejdź się ulicami na Street View o ile to możliwe. Poznaj to miejsce od kuchni, zobacz co tam się jada. Może poszukasz przepisu na jakąś potrawę? Poszukaj zdjęć w Internecie z tamtych regionów, poczytaj o kulturze i tradycjach.

Na koniec, mając szeroką wiedzę, namaluj obraz  z miejsca Twojej podróży i dołącz do niego listę potrzebnych rzeczy na wyjazd. Nie wykluczone, że kiedyś się tam wybierzesz w rzeczywistości, a więc zostanie Ci już tylko zakupić bilet ;-)

W TYM ZADANIU CZEKAMY NA FOTOGRAFIE WASZYCH PRAC PLASTYCZNYCH Z ZAŁĄCZONĄ LISTĄ RZECZY POTRZEBNYCH NA WYJAZD.

Zdjęcia wysyłajcie na adres: gokropa@wp.pl – jeśli zgłaszasz się po raz pierwszy do naszej zabawy, wraz ze zdjęciami prześlij nam uzupełniony formularz zgłoszeniowy – dostępny w linku:

http://img.iap.pl/.../File/2021/KARTA_ZGLOSZENIOWA.pdf

Wyswietlen: 185744
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
Odwiedzin :
Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury, 38-312 Ropa 780, tel/fax 18 353 06 11, e-mail: gokropa@wp.pl 
Kreator IAP - (C)opyright by Interaktywna Polska